MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5395740
nr 539 5740
Byrå
Sent 1800-tal, Furu, längd: 74, djup: 46, höjd: 107[skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 1 september 2008
kl 17:04:56
100 kr
200 kr
1.200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr